Yazar: Coin Türk

Bu yazımızda; Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Litecoin satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin alma yolları 2019.. Kredi kartı ile kripto para alınabilir mi? Banka kartıyla Bitcoin alımı, Kredi kartlarıyla altcoin’ler alınabilir mi? Gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız ve kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi Kartıyla Bitcoin, Kripto Para ve Coin Almak

Cex.io platformu 2013 yılında kurulan ve kripto para sektöründe hatırı sayılır bir geçmişi olan İngiltere merkezli bir şirket. Platform yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Bu sitenin en büyük özelliği çok hızlı bir şekilde işlemin tamamlanabilmesi. Kayıt olduktan ve onay işlemini tamamladıktan hemen sonra kredi kartı veya banka kartınızla istediğiniz miktarda kripto para satın alabilirsiniz.

Türkiye’de Kredi Kartı ile Kripto Para Satın AL

Cex.io’da kredi kartınızla anında 20’den fazla kripto parayı satın alabilirsiniz ve kripto para/kripto para (BTC/ETH gibi) veya kripto para/fiat para (BTC/USD gibi) işlem çiftleri arasında al-sat yapabilirsiniz. Platformdaki kripto paralar arasında; Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar, TRON, Litecoin, Bitcoin Cash, DASH, Zcash, Omisego, BitTorrent gibi birimler bulunuyor.

Site içerisinde; Visa, Maestro ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla işlem yapılabiliyor. Hesabınız genellikle muadillerine göre çok kısa süre içerisinde onaylanıyor. Kullanıcı arayüzü ise oldukça kolay ve kullanışlı. “Buy Bitcoin” menüsünden anlık BTC fiyatını görebilir ve aşağıdaki ekran görüntüsünden de görülebileceği gibi “Buy Bitcoin” kısmından hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Dünyadaki hangi ülkede olursanız olun dilediğiniz itibari paraları kullanarak Cex.io platformu üzerinden kripto para satın alabilirsiniz.

Bunların dışında platformun affiliate (referans) sistemini kullanarak pasif gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Cex.io hızlı ve kolay kullanımıyla öne plana çıkıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.var ml_webform_1712002=ml_account(‘webforms’, ‘1712002’, ‘h1y1x8’, ‘load’);
ml_webform_1712002(‘animation’, ‘barTopRemain’);
Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olunwindow.coinzilla_display=window.coinzilla_display||[];
var c_display_preferences={};
c_display_preferences.zone=”39906″;
c_display_preferences.width=”728″;
c_display_preferences.height=”90″;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here