Yazar: İlayda Peker

Devrim Danyal Teknoloji Akademi; 2018 yılında işitme engelliler için ve 2019 yılında ekosistem içerisinde kadın sayısını arttırmak amacıyla ücretsiz olarak kripto para ve Blockchain eğitimleri düzenledi.

Devrim Danyal Teknoloji Akademi bu eğitimlerini çerçevesini genişleterek 2020 yılında da bu fırsatı üniversite öğrencilerine sunmaya hazırlanıyor.

Üniversitelilere Özel Eğitim

Twitter üzerinden yapılan açıklamalara göre tüm dünyadaki Türk üniversite öğrencilerine temel Blockchain ve kripto para eğitimi online ve ücretsiz olarak sunulacak.

Devrim Danyal 2016 yılından bu yana sunduğu kripto para ve Blockchain eğitimlerini, kendi üniversitesinin e-mail adresine sahip olan tüm üniversiteliler için ücretsiz olarak sunacak.

Yapılan açıklamalarda son başvuru tarihinin 31.01.2020 olduğu ve “.edu” dışındaki hiçbir e-mail adresi ile yapılan başvurunun geçerli olmadığı özellikler belirtiliyor.

Eğitim İçeriği

Devrim Danyal Teknoloji Akademi’nin açıklamasına göre temel eğitim yaklaşık olarak iki saat sürecek ve katılımcılara göre sınıflar belirlenecek.

Kripto para ve Blockchain olarak ikiye ayrılan konuların içeriklerinin ise çok geniş olduğunu görüyoruz. Örneğin kripto para konusunda, “Para Nedir?, Kriptodan Para Olur mu?, Kripto para Nedir? Ne Değildir?, Bitcoin Nedir? Altcoin Nedir? Kripto paraya Nasıl Sahip Olunur?” gibi sorular cevaplanacak. Blockchain konusunda ise “Tarihte Fark Yaratan Teknolojiler, Blockchain Nedir?, Neden Blockchain?, Akıllı Sözleşme Nedir?, Kitlesel Fonlama Nedir?” gibi sorulara cevaplar aranacak.

Yapılan açıklamalara göre bu eğitimin amacı katılımcıların dünya çapında en önemli teknolojiler olan kripto para birimleri ve Blockchain hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak ve bu yeni teknolojilerin farkına varmalarını sağlamak. Bu eğitim, kripto para birimlerini bilen üniversiteli sayısını arttırarak ekosisteme katkı sağlamayı amaçlıyor…

Eğitim ile ilgili detaylara buradan ulaşabilir, ön kayıt formunu doldurabilirsiniz…

 

🔉 Üniversite Öğrencilerine Özel Ücretsiz Blockchain ve Kriptopara Online Eğitimi Ön Kayıt Duyurusu 📣

2020 dönemi için Dünya çapındaki tüm Türk #Üniversiteli 🎓 (#edu) öğrencilerimize özel Temel Blockchain ve Kriptopara eğitimimi #Canlı olarak ücretsiz olarak sunuyorum 👇👇++

— Devrim Danyal (@devrimdanyal) January 13, 2020

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.var ml_webform_1712002=ml_account(‘webforms’, ‘1712002’, ‘h1y1x8’, ‘load’);
ml_webform_1712002(‘animation’, ‘barTopRemain’);
Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olunwindow.coinzilla_display=window.coinzilla_display||[];
var c_display_preferences={};
c_display_preferences.zone=”39906″;
c_display_preferences.width=”728″;
c_display_preferences.height=”90″;
coinzilla_display.push(c_display_preferences);

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here